21. srpna 2017 21:10

9 věcí, které nevíte o 10. sérii Teorie velkého třesku: Kdo v ní bude chybět?

Připravte se na českou premiéru!

Už 4. září má na COOLu premiéru 10. série Teorie velkého třesku, v níž dojde ke změnám na mnoha frontách. Aniž bychom vám chtěli prozradit příliš, vybrali jsme devatero zajímavostí z nejnovější sezony!

09) Poprvé se zde objeví máma Penny – zahrála si ji Katey Sagal alias Leela z Futuramy či Peggy z klasiky Ženatý se závazky!

08) Další novou postavou je plukovník od letectva s tváří Deana Norrise, Hanka z Perníkového táty, který se zajímá o nový vynález kluků. Kdyby ještě vznikala Hvězdná brána, skoro bychom vyhlíželi crossover!

07) Ze starých známých se naopak vrátí třeba Beverly Hofstadter, Zack Johnson, Ramona Nowitzki anebo Sheldonova ukolébavka Soft Kitty. Ne nutně v tomto pořadí.

06) Na vztahovém poli se konečně dočkáme dítěte Bernadette a Howarda – jak však producenti sdělili, jako poctu Howardově zesnulé mámě se skutečného pohledu na potomka nikdy nedočkáme.

05) Asi největšího pokroku v řadě dozná Raj – jeho nekonečné vztahové peripetie však nebudou tou největší změnou!

04) Jinak jsou oči všech upnuté k Sheldonovi, který v této řadě zkouší žít spolu s Amy – a to je jen začátek...

03) Na vrcholu sledovanosti si premiéru 10. řady pustilo skoro 22 milionů lidí!

02) Jde o první řadu, v níž se vůbec neobjeví Will Wheaton.

01) 10. řada končí překvapivým a naprosto šokantním cliffhangerem, který by většinu diváků ještě před pád lety přivedl ze zboření internetu – takto se však "pouze" dojali.

10. řada Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL už v pondělí 4. září ve 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný