2. ledna 2018 15:49

7 věcí, které potřebujete vědět o 11. sérii Teorie velkého třesku

Česká premiéra už je za dveřmi!

Premiérové díly nové série Teorie velkého třesku, která je i za velkou louží stále ve svém průběhu, se na COOLu rozjedou již v pondělí ve 20.15! Zjistěte v našem spoiler-free přehledu, co jste o dalších dílech populárního seriálu (snad...) nevěděli.

07) Většina řady se točí kolem odpovědi Amy na… Sheldonův nápad z konce minulé řady. Je však jasné, že ať už bude reakce jakákoliv, čekají naše postavy velké změny!

06) Další novinkou je dějová linie o spolupráci kluků a armády. Nebudeme prozrazovat příliš – je ale jasné, že by z podobné kooperace mohly téct jak velké vynálezy, tak i velké mrzení.

05) Po pauze v 10. řadě se v té 11. vrátí jak Bob Newhart (profesor Proton), tak i Wil Wheaton. Mezi novými tvářemi pak zazáří hlavně Walton Gogging ze Strážce pořádku a Beth Behrs ze 2 $ocek.

04) Pokud půjde vše podle současného plánu, jedná se o předposlední řadu seriálu. Teorie velkého třesku by totiž mohla v roce 2019 skončit svou 12. řadou.

03) Zároveň se však jedná o první řadu, kdy je pozornost tvůrců Teorie velkého třesku také do jisté míry ředěná konkurenčním projektem – od podzimu totiž v Americe běží i prequel Mladý Sheldon.

02) Teorie velkého třesku letos slaví deset let od svého vzniku. Je proto jenom příhodné, že si mužští herci v rámci svých smluv trochu odtrhli od svého vyjednaného platu, aby Mayim Bialik (Amy) a Melissa Rauch (Bernadette) dostaly vyšší honoráře a nehledaly si práci jinde.

01) Jak již bylo zmíněno, 11. řada není momentálně v USA ještě dovysílána. Její průběh je zhruba v polovině, definitivní datum konce vysílání je momentálně nastaveno na květen 2018.

Prima COOL tak bude Ameriku velmi těsně dobíhat. 11. série u nás totiž začne 8. ledna ve 20.15 a bude pokračovat každé další pondělí ve stejný čas!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný