24. října 2016 15:46

Penny a její příjmení: 6 největších tajemství Teorie velkého třesku

Dočkáme se jejich zodpovězení do konce vysílání?

I když se Teorie velkého třesku zřejmě dočká minimálně 11. řady, jednou bude i tahle šou muset zhasnout světla. Dočkáme se proto do jejího finiše vyřešení největších bizarních narážek a skutečností? Můžeme jen doufat - seriál jich totiž má na triku víc než pár.

1) Bude někdy spraven výtah?

Výtah je v Teorii velkého třesku samozřejmě rozbitý, aby bylo možné nějak odlišit jednotlivá patra budovy (ve skutečnosti jde o jediné patro natáčené s malými obměnami). Co by bylo lepším zakončením věčné eskapády putování po schodech než poslední díl, v němž je výtah konečně – a jednoduše - nadobro opraven?

2) Dostane někdy Raj rozum?

Mít fobii z žen je sice smutné, Raj však efektivně díky svému problému (fóbii) a jeho "řešení" (alkohol) funguje jenom ve dvou režimech - divném psychopatovi a divném drzounovi. Dokonce i Howard už není takovým úchylným stalkerem jako býval, bylo by proto vcelku příjemné, kdyby se i náš indický seriálový kamarád do konce seriálu dal troch do pucu! Ačkoliv se zdá, že je díky Emily na dobré cestě, do finále zbývají desítky epizod se spoustou potenciálních katastrof...

3) Kdo bude mít první děti?

Bylo by jen fér vidět, kdo z party jako první předá své geny. Zdálo by se, že největší náskok mají Leonard a Penny, jenže Howard a Bernadette jsou mnohem usazenější. A pak je tu Sheldon, který by si zřejmě našel velmi racionální důvod, proč musí mít dítě hned (tipujeme něco se zálohováním rodokmenu a/nebo nutností mít vhodného dárce orgánů), kdyby na to došlo, a samozřejmě Raj, jenž je popravdě schopný čehokoliv. V seriálu, jehož celá story se dá popsat slovy "cesta nerdů do dívčích srdcí" je prakticky garantováno, že na nějaké potomstvo musí nakonec dojít!

4) Příjmení Penny...

Tohle je tak trochu důkaz, nejrůznější nadhozená tajemství mohou být v ději ukázána - spoilery na příští řadu totiž naznačují, že se díky definitivnímu odhalení rodiny Penny konečně dočkáme rozlousknutí skutečnosti, jak se blonďatá kráska doopravdy jmenuje!

5) Jak vypadá (vypadala) Howardova máma?

Naopak toto tajemství je nejspíše definitivně uschováno v minulosti - představitelka Howardovy mámy Carol Ann Susi totiž před několika lety zemřela stejně, jako později rovněž její seriálová postava. Přesto moderní digitální zázraky jistě dovedou naposledy vyčarovat její tvář – po tolika letech "skoro v záběru, ale ne zcela" by si to jistě zasloužily obě dvě.

6) Dostane Sheldon někdy Nobelovku?

Na počátku října byly udílené další Nobelovy ceny za fyziku a chemii, opět se tak na paměti diváků Teorie velkého třesku mohla vyskytnout otázka - co Sheldon? Ačkoliv tento více méně opustil svou snahu rozlousknout teorii superstrun, bylo by trochu bizarní, kdyby člověk s IQ přes 170 bodů skončil jenom nahráváním videí na YouTube. Koneckonců, s Amy se dočkal i velké věci ve vztahu (pro něj), prvního sexu! Věříme ti, Sheldone, že noc je nejtemnější před úsvitem, a ty se do dějin fiktivní fyziky určitě zapíšeš!

Teorie velkého třesku je k vidění od pondělí do čtvrtka v 15.25 a 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný