21. ledna 2017 20:49

Howard a sexuální robot: Viděli jste 5 nejzábavnějších trapasů z Teorie velkého třesku?

Až příliš povědomé momentky…

Věrní diváci Teorie velkého třesku samozřejmě dobře vědí, že trapné okamžiky k tomu seriálu patří jako Bob k Bobkovi. Celá Teorie velkého třesku, jak ji milujeme, je přímo postavená na střetu světa nerdů/geeků a zbylé většiny lidstva. Pár okamžiků našich zbožňovaných pošuků však přesto vyčnívá nad své okolí a tyčí se k nebesům jako maják zářící tím nejlepším A ZÁROVEŇ nejdivnějším, co Teorie velkého třesku lidstva dala.

Minimalizace dopadu návratu

Není asi překvapivé, že řadu trapných okamžíčků má Sheldon, Howard se mu však mnohdy skoro vyrovná! Parádním momentem, kdy jsme odkláněli tvář od obrazovek, byla právě Wolovitzova chybka, kdy považoval dav skandující "Howie" za své přivítání po návratu z vesmíru. Ve skutečnosti však lidé lačnili po komikovi Howiem Mandelovi. Chyba byla dokonalým ztělesněním Howardovy kocoviny z astronautí kariéry...

Produktivní pracovní píseň

Pokud stojíte spíše na nerdí straně spektra, existuje solidní šance, že se vám někdy v historii stalo totéž co Sheldonovi v této epizodě. Při zcela nezávislém promýšlení, jak zefektivnit nový prodejní projekt Penny, narazil Sheldon na záludnou otázku: "Co je to Radiohead?" Pro většinu normálních lidí nic složitého, pro mnoho geeků a nerdů však doslova otázka za deset milionů! Kdo nezažil, nepochopí – a my mu závidíme.

Deficit lepících kachen

Sheldon věru nemá mnoho košilatých historek. Většina z těch, na které přece jen dojde, je přitom zcela pomýleného charakteru. Nikoliv však incident z Deficitu lepících kachen! Zatímco Leonard a spol. tráví čas kempováním, Sheldon vlivem naprosto neovlivnitelných náhod pomáhá Penny s oblékáním a při snaze docílit toho se zavřenýma očima... ji na podezřele dlouhou chvíli sáhne na prso. Extempore není ani tak vtipně trapné kvůli oběma účastníkům, ale svému naprosto mylnému základu – divně se při něm cítili oba účastníci, a právě proto jsme se s momentkem až příliš dobře identifikovali!

Akcelerace startu

Pokud nejste absolutní asexuál, i vy zřejmě máte nějaký trapný postelový zážitek. V našem seznamu překvapivě hodně absentující Leonard však zřejmě překonal všechny z nich, když mu s Penny "v tom nejlepším" uklouzla otázka, jestli si ho Penny vezme za muže. Okamžik, kdy by se v jednom (ani druhém) nejspíše krve nedořezal, je dokonalým shrnutím chvil, kdy Teorie velkého třesku nebezpečně dobře emuluje realitu sociálních vztahů...

Robotická manipulace

Další Wolovitzův zářez, avšak tentokrát skoro na absolutním vrcholu pyramidy momentů, kdy "nám ho bylo sice líto, ale vlastně jsme mu to i dost přáli". Řeč je samozřejmě o situaci, kdy se Howard rozhodne využít vypůjčenou sofistikovanou robotickou ruku pro... poněkud atypické úkony ve svém klíně a vlivem "neočekávaných" problémů mu samozřejmě nejcitlivější část těla uvázne v rozbitém ocelovém monstru. Chvíle, kdy s tím musí do nemocnice, načež vrchní sestra povolá doktory ke specifickému úkonu rozhlasem, platí za zlatý fond vtipné trapnosti v TBBT!

Metafora o vaječném sendviči

Zřejmě nic však nepřekoná Sheldonovu návštěvu u jeho černošské nadřízené, jež s ním chtěla probrat sexistické zacházení se Sheldyho kolegyní. Těžko vypíchnout moment, který byl lepší. Hned v úvodu došlo na baráž Sheldyho nevinného konstatování že všechny ženy – včetně ní – jsou přece otrokyně svého mateřství, jenže pak to překonalo nabonzování Wolovitze a Raje za jejich přestupky! A na konci dílu situaci završilodarování seriálových Kořenů o otroctví! V téhle epizodě se zkrátka trapné okamžiky daly krájet.

Teorie velkého třesku se na Primě COOL producíruje každé všední odpoledne po třetí odpoledne a po deváté večer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný