23. března 2017 16:26

4 nejlepší filmoví démoni v supersexy těle: Tyhle bohyně nerozdýcháte!

Ondine: Víla z hlubin - upoutávka

Andělé s ďáblem v těle.

Zatímco většina rybářů chytá jenom ryby a rýmu, Colin Farrell bude mít v nedělní romantické pohádce Ondine (ve 20.15 na Prima MAX) štěstí rovnou na bájnou vílu! A taková víla musí vypadat správně étericky, jinak by něco haprovalo - správný vzhled je ostatně součástí řemesla každé podobné bytosti... i těch krapet nebezpečnějších!

4) Jennifer Check

Obsadit do role démonické bestie Megan Fox je vždycky dobrý nápad, pokud vám jde o to, aby monstrum svádělo k hříšným myšlenkám. Hlavní antihrdinka hororové komedie Bacha, kouše! se takto po své smrti přerodila do nemrtvé potvory, která z nějakého důvodu (nejspíše primárně pro potěchu diváků) doslova sváděla místní typany těsně předtím, než je jako kudlanka oddělá. Také doslova!

3) Christabella Andreoli

Jakkoliv máme Megan rádi, ruku na srdce - v průměrném filmu není ani tak nejhezčí tvářička něčím, co zlepší dojem. Daleko výživnější sukubou byla totiž - díky vyšší kvalitě svého filmu - svůdkyně z kultovního Ďáblova advokáta. Christabella tu sváděla právníka s tváří Keanu Reevese tak vydatně, že svým šmrncem zastínila i mladou Charlize Theron - a to už je co říct!

2) Mary Wollstonecraft Shelley

U třetí jména zabrousíme trochu do historie - Mary Shelley je samozřejmě historickou autorkou Frankensteina (a jedním z lidí, kteří položili kořeny sci-fi jako takové), ani to však nebránilo filmařům studia Universal učinit z Mary hlavní ženskou postavu klasického hororu The Bride of Frankenstein z roku 1935. Ačkoliv by zdejší monstrholka mohla být naší praprababičkou, nedá se ji upřít pořádná porce půvabu!

1) Satanico Pandemonium

Srdce i duši nám však ultimativně ukradla až démonice s tváří a rysy Salmy Hayek, jejíž obskurně dlouhé jméno (inspirované sedmdesátkovým hororem o zpustlé jeptišce) pochází z upířího hororu/komedie Od soumraku do úsvitu. Jakkoliv tu možná po plátně ponejvíce pobíhal George Clooney, byla to právě paní Satanico, kdo nás vábí znovu a znovu si biják pustit. A není snad to důkaz perfektní práce pravého sexy démona?

Ondine: Víla z hlubin začíná již v neděli ve 20.15 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný