20. ledna 2014 14:30

Klíčové epizody 5. řady Ztracených

Co byste si neměli nechat uniknout, aby vám seriál pořád dával smysl...

Předposlední řada Ztracených již začala – její epizody dáváme tradičně každý všední den od 17.35 na COOLu.

V celé mytologii je však velmi snadné se ztratit. Přece jen, každá řada Ztracených je do značné míry unikum. Vedle již odvysílaných dílů jako úvodního dílu řady či epizody Tohle místo je smrt si každý fanoušek nemůže nechat ujít žádný z následujících dílů.

Abyste měli sledování snazší, popíšeme jak čas vysílání, tak nespoileroidně nakousneme, o co zhruba v díle půjde...Život a smrt Jeremy Benthama Umístění: 5. řada, 7. dílČas: Středa 22. 1. v 17.35O co jde: Ačkoliv se jedná o velmi kontroverzní díl, je esenciální pro pochopení uplynulých i budoucích událostí. Navíc obsahuje koulervoucí scénu mezi Lockem a Benem. Právě na Lockův příběh se díl ostatně zaměřuje...Pan La FleurUmístění: 5. řada, 8. dílČas: Čtvrtek 23. 1. v 17.35O co jde: Nejsilnější díl zaměřený na určitou postavu, toho času Sawyera. Navíc zde dojde na ustálení zasazení 5. řady.

Co se stalo, stalo seUmístění: 5. řada, 11. dílČas: Úterý 28. 1. v 17.35O co jde: Epka zacílená na Kate, která musí někoho dopravit někam, než onen někdo umře. Události dílu mají dalekosáhlé následky, vedoucí až do hloubi šesté řady...ProměnnáUmístění: 5. řada, 14. dílČas: Pátek 31. 1. v 17.35 O co jde: Tentokrát se vrátí jedna starší postava, u které by to zřejmě nikdo příliš nečekal. Situace na ostrově (znovu) kulminuje a do hry se dostane i plán všechno "vyřešit" odpálením vodíkové bomby!IncidentUmístění: Úplný konec 5. řadyČas: Úterý 4. 2. v 17.35O co jde: Závěrečný díl 6. řady hodí fokus na tajemnou postavu Jacoba. Dojde k šokujícímu zvratu kolem identity jedné postavy a nezbytné poetické palbě flashbacků...

Od 5. února samozřejmě vše pokračuje v definitivní 6. řadě. Nenechte si ujít celkové řešení v premiérových dílech – jenom u nás na COOLu.(lol)

Ondra Těšínský

Všechny články autora
Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný