17. února 2015 23:00

V pátek zneškodníme Mexičany i UFOny

Pátek večer dobudou agenti NCIS a ufounci z Posledních dnů planety Země. Oslavte začátek víkendu ve společnosti žánrových libůstek Prima COOL.

Jak je už zvykem, ve 20.15 pátečního času tne do živého Námořní vyšetřovací služba L.A.

Premiérový díl dnešního dne nese název Starý přítel a začne vraždou guinejského konzula s celým jeho štábem…

Video z celého krvavého byznysu se dostane až do rukou týmu NCIS v Los Angeles, a ten se nestačí divit – zdá se totiž, že vraha poslal jistý Tuhon, tedy sám bývalý nájemný vrahoun, jehož záchrana byla prvním společným případem Sama a Callena. Vrátil se Tuhon ke staré profesi? Právě to bude muset tým zjistit.

Roli Tuhona si v této epizodě střihl starý známý Mexikánec Danny Trejo, kterého můžete znát i pro roli Mačety ve stejnojmenné brakové parodii. O zábavu tedy nebude nouze!

Další epizoda NCIS L.A. začne pravidelně o hodinu později ve 21.20. Tentokrát v něm půjde o pátrání po původu pumového atentátu... na místní obchod s rybami.

Vzdor přístavnímu odéru je nutné zjistit, zdali se jedná jenom o vyhrocení konfliktu mezi místními obchodníky, nebo o předehru ke skutečnému teroristickému útoku. Náš Tým Amerika se do toho pustí po hlavě!

Nudit se nebude ani Kensi a Granger, kteří dlouhodobě pobývají v Afghánistánu. Havárie vrtulníku jim totiž poskytne šanci dostat se na stopu tajemného Bílého ducha...

Ti nejvytrvalejší z vás si pak od 22.20 budou moct dopřát čtyřhodinovou (!) minisérii Poslední dny planety Země...

Je cosi shnilého na třetí skále od Slunce. Lidé pociťují, že je něco v nepořádku. Gil Bellows (Ally McBeal) se dostane na stopu mimozemské konspirace – odhalí totiž, že cosi vyměňuje lidi za ufouny s lidskou tváří!

A zdá se, že celou utajenou invazi má na triku krásná Darryl Hannah.

Sledujte, jak celé dobrodrůžo dopadne, až do dvou hodin v noci – jenom na vlnách Prima COOL!

(lol)

Ondra Těšínský

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný