21. března 2019 15:15

Nová éra RE-PLAYe: Seznamte se s moderátory populárního herního pořadu

Každou sobotu kolem poledne na Prima COOL.

Kdo obsadil roli nových moderátorů? Hlavním kritériem při výběru bylo, aby šlo o zkušené hráče, kteří se dobře cítí před kamerou. Prvním novým moderátorem se stal populární streamer Oldřich Štěrba, kterého můžete znát z jeho každodenních streamů na Twitchi pod přezdívkou ArcadeBulls. Profíků, kteří jsou schopni uživit se streamováním, v naší zemi stále není mnoho a více než 40 tisíc diváků je nejlepším důkazem Bejkových kvalit.

Před kamerou vedle něj od února vídáte Dominika Vysloužila alias Cerberose, kterého už hezkých pár měsíců znáte z RE-PLAY Facebooku, kde streamuje hry a stará se o komunitu. Třetím do party je zkušený Martin Rota se skvělým přehledem v herní scéně, který do pořadu přináší svůj osobitý nadhled. Novinky ze světa her a e-sportu dostala na starost Gabriela Wróbel.

RE-PLAY se taky dočkal zásadních inovací v celé koncepci pořadu a dočkali jste se mimo jiné nových rubrik nebo vylepšené grafiky.

Oldřich Štěrba – ArcadeBulls Na konci roku 2018 odešel z dobře placené práce „ajťáka“ a začal na plný úvazek streamovat na platformě Twitch. Nabral už velkou základnu fanoušků-odběratelů a má velký přehled jak o nových hrách, tak o old-schoolových titulech.

Dominik Vysloužil – Cerberos Výherce RE-PLAY soutěže o nejlepšího letsplayera. Nejenže vyhrál grafickou kartu, ale s ní i pozvánku do RE-PLAY týmu a už půl roku baví fanoušky na Facebooku svými novinkami a streamy z nových her.

Martin Rota – Martin nepotřebuje přezdívku, ten se s COOL jménem narodil Hráč, cosplayer, vědátor, bavič, a především dlouholetý hráč, což byste z jeho výkonů při hraní možná ani nepoznali. Rozsah jeho herních znalostí je zastíněn snad jen jeho domýšlivostí a velikostí herní sbírky. My ho ale stejně máme rádi.

Všechno o COOLATINÁCH se dozvíte v našem speciálu.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný