5. prosince 2016 15:00

4 nejočekávanější seriálové novinky roku 2017: Tvůrce Hannibala chystá Star Trek!

Ani v novém roce seriály nevymřou.

Na COOLu dnes ve 22.05 pokračuje seriálová klasika Vikingové, již jsme nasadili před koncem roku, už nyní ale vyhlížíme novinky, jimiž vás oslníme letos nebo v nejbližších letech. Bude z čeho brát? Zatím se nám nejvíc líbí tyhle čtyři chystané kousky, tak doufejme, že se povedou a že je časem dostaneme i na COOL!

4) Training Day

Jak jistě potvrdí fanoušci Hvězdné brány, nápad vzít film a překopat jej do televize nemusí rozhodně dělat předloze špatné jméno. Jakkoliv jméno Training Day indikuje poměrně krátké časové rozpětí, televizní adaptace krize mezi dvěma detektivy má (zřejmě) navazovat přímo na filmový příběh, anebo být minimálně jeho duchovním remakem. V hlavní roli: Bil Paxton!

3) Son

Kanál AMC, tvůrci Živých mrtvých, se opět vydávají do jižanských lokalit, tentokrát až do Texasu. Jejich Son zasazený do zdejších míst kolem roku 1845 (jen 9 let po bitvě o Alamo) má popisovat příběh o vzestupu ropného magnáta – díky westernovému regionu, nedávné válce i blížící se občanské válce však můžeme vzít jed na to, že celý obraz bude o něco komplikovanější než jenom ropná verze Transport Tycoona. V hlavní roli se navíc objeví Pierce Brosnan!

2) Frequency

Komu by však chyběly fantaskní premisy, může usínat v klidu – v plánu je totiž i seriál Frequency rozkreslující story stejnojmenného filmu, v němž potkáme děvče disponující rádiem, které přenáší signál napříč časem. Díky tomu, že dovede mluvit se svým otcem, později (či dříve?) zavražděným detektivem, bude výsledkem jak atypická kriminálka, tak snad i zajímavý náhled na časové paradoxy...

1) Star Trek: Discovery

Velký návrat Star Treku do televize na padesáté výročí seriálu je však hlavním očekáváním roku. Na seriálu původně pracoval Bryan Fuller (Hannibal), jehož role je nakonec upozaděna, otisk jeho talentu však snad bude přesto znát. Víme, že by se Discovery mělo odehrávat v původním seriálovém světě (tedy nikoliv v nové filmové trilogii), popisovat má příběhy titulní lodi a jednu z hlavních rolí ulovila Michelle Yeoh!

Jsme si však jistí, že nás čekají i nějaká prazvláštní překvapení – koneckonců, nejlepší seroše posledních tří let jako Temný případ, Fargo anebo Stranger Things vždy přišly neohlášeně. Zatím si ve 22.05 užijte Vikingy a doufejme, že se letos zrodí nějaká další pecka jejich kvalit!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný