15. března 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme za světlem i do temnoty

Re-play bude vzdělávat, bojovat i bavit

Hry a vzdělávání? Proč ne? Re-play vám ukáže dojmy z módu Discovery pro Assassin’s Creed Origins. Jak se této akční hře daří nenásilnou formou zprostředkovat znalosti historie? Tak přesně to vám Re-play ukáže již tuto sobotu. Navíc přidá i tematický rozhovor s fundovanou egyptoložkou, jež přinese svůj odborný, ale i fanouškovský, názor na tento mód. Těšit se ale mohou i příznivci původní hry. Kromě Discovery mode si Re-play přichystal dojmy i z dalších DLC, takže si AC Origin užijete vskutku dosyta.

Z dalekého Egypta se pak Re-play přesune do českých luhů a hájů. Zrecenzuje totiž českou groteskní hříčku Chuchel, kterou zplodili vývojáři úspěšné adventury Samorost. Jak se Chuchel povedl, jak se hraje a čím se liší od Samorostu? Tak to vše zjistíte již tuto sobotu.

Aby to vše ale nebylo jen barevné a veselé, tak se můžete těšit i na Warhammer: Vermintide 2. Re-play se vydal do temného a krutého světa věčné války, aby vám přinesl informace, jak se tato kooperativní řežba hraje. Můžete se tak těšit na velice důkladnou recenzi.

A nakonec nemůže chybět něco na přemýšlení. Konkrétně tahová sci-fi strategie Into the Breach, která z vás udělá hrdinného obránce Země. Jak se tato minimalistická tahovka hraje? To uvidíte již v sobotu.

No a chybět nebude samozřejmě ani soutěž. Tentokrát o router Nighthawk Pro Gaming.

Takže v sobotu neodjíždějte do Egypta, ale v 10:05 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný