26. dubna 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme za dobrodružstvím v Česku i Americe

V sobotu uvidíte androidy, postavíte továrnu a mnoho dalšího.

Mohou Češi prorazit do světa s hrami pro VR? Tak nejen to se dozvíte v reportáži, kterou si pro vás Re-play přichystal. Zaměří se přitom na připravovanou novinku Beat Saber, k níž pro vás získal i rozhovor. Pokud vás zajímá, o co ve hře jde a čím je inovativní, tak se v sobotu určitě dívejte.

České luhy a háje pak zastupuje i strategie Factorio, ke které má Re-play také celou řadu zajímavých informací. Pokud tedy chcete vidět, jak v praxi funguje management pásové výroby na cizí planetě, tak v sobotu máte jedinečnou příležitost. A pokud vám to přijde jako nuda, tak věřte, že Re-play vás přesvědčí o opaku.

Na své si nicméně přijdou i milovníci originálních dobrodružství a silných příběhů. Dobrodružství bude tuto sobotu zastoupeno vskutku svéráznou adventurou Minit, v níž váš život trvá přesně jednu minutu. Jste zvědaví, co to obnáší a jak to v praxi funguje? Chcete vědět, jak se hra hraje a o co v ní jde? Není problém. V sobotu stačí sledovat Re-play a vše se dozvíte. A ještě mnoho dalšího.

Silný příběh či spíše silné příběhy pak uvidíte v dojmech z Detroit: Become Human. Myslíte si, že o této příběhové adventuře již víte vše? Omyl. Re-play pro vás sesbíral celou řadu zcela čerstvých informací a dojmů, o které se tuto sobotu podělí. Takže ať již o hře nevíte vůbec nic nebo se o ní aktivně zajímáte, určitě se dozvíte něco nového. V sobotu se tedy máte nač těšit.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o myš a klávesnici značky GIGABYTE AORUS.

Takže v sobotu neodcházejte do továrny, ale v 8:50 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný