4. července 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na závody

Těšit se můžete na auta, lodě, letadla, ale i zombie a mnoho dalšího.

Nejdramatičtější závody jsou ty, při nichž jde o život. A o život rozhodně jde v pokračování survival akce Dying Light. V čem se druhý díl této hry postavené na zombiích a parkouru liší od svého předchůdce? To se v sobotu dozvíte, a navíc vám Re-play prozradí, čemu se autoři rozhodli věnovat, co rozvinuli a co do postapo světa přidali. Rozhodně to tedy bude stát za to.

Druhé téma sobotního dílu pak bude o pokračování slavné stealth akce Hitman. I zde se podíváte na závodní okruh, ačkoliv asi netřeba připomínat, že tato série není primárně o závodění. Podobně jako v předcházejícím případě, i zde se dozvíte, jaké novinky si tvůrci přichystali a na co vše se můžete těšit. Pokud vás tedy zajímá, jakým způsobem bude Hitman 2 vycházet, kolik obsahu přinese, a jaké z toho má Re-play zatím dojmy, tak se v sobotu určitě dívejte.

Na pořádné závody se pak Re-play podívá ještě v recenzi na The Crew 2. Zde se hře již podívá pořádně na zoubek, takže se můžete těšit na spoustu zajímavých informací. Pokud jste tedy zvědaví, zda se tvůrcům podařilo naplnit sliby, a zda tento kousek překoná svého předchůdce i konkurenci, tak v sobotu vám to Re-play prozradí.

Poslední recenze pak od závodění přejde k budování. Re-play se totiž rozhodl zrecenzovat i budovatelskou strategii Jurassic World Evolution. V sobotu se tak dozvíte, jak to se hrou vypadá, co vše nabízí a zda překonala prokletí her vytvořených podle filmů. I proto se nezapomeňte dívat.

Chybět ale nebude ani soutěž. Tentokrát o tři nadupané balíčky, v nich výherci najdou lístky na Prague Con, hru Lego Marvel Super Heroes 2 a komiks Strážci Galaxie.

Takže v sobotu neodcházejte závodit, ale ve 12:30 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný