7. listopadu 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na pěkně ostrou cestu

V sobotu se můžete těšit na radioaktivní pustinu, divoký západ a nejen to.

Uplynulý týden byl, co se herních událostí týče, velmi plodný. Jistě tak není od věci, že to Re-play v sobotu všechno hezky shrne. Mimo jiné se tak můžete těšit na přehled největších novinek, které byly oznámeny na tradičním herním svátku Blizzcon. Ať už se jedná o kontroverze kolem Diabla nebo o remaster Warcraftu 3, Re-play zmíní vše, do posledního detailu.

Ale Blizzcon nebyl jediná proběhnuvší událost. Spuštěna totiž byla i beta Falloutu 76 a Re-play u toho samozřejmě nemohl chybět. Ani této události se nevyhnuly kontroverze a rozpaky hráčů, ale více se dozvíte až v sobotní reportáži. Můžete se proto těšit na pořádnou dávku ještě živých dojmů ze země poničené jadernou válkou, a pochopitelně i na řadu informací o tom, jak se to vlastně celé hraje.

No a chybět samozřejmě nemůže ani to, na co většina z vás jistě čeká. Tedy detailní recenze westernové akce s názvem Red Dead Redemption 2. Pokud vás zajímá, co vše se dá ve hře dělat, v čem vyniká a proč ji mnozí označují za nejlepší hru roku, tak se určitě v sobotu dívejte. Re-play vám prozradí nejen tohle všechno, ale ještě mnohem víc.

A aby to nebylo jen o akci a zabíjení, tak si nakonec odpočinete u fotbalu. Re-play totiž v sobotu zrecenzuje i fotbalový simulátor Football Manager 2019. Pokud vás zajímá, čím vším se tento kousek chlubí, co nabízí oproti konkurenci, a zda stojí za vyzkoušení, tak se v sobotu určitě dívejte.

Chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o reproduktory od Trust Gaming.

Takže v sobotu neodjíždějte na divoký západ, ale ve 12:15 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný