19. dubna 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na lov bohů a monster

V sobotu se dočkáte výpravy do severské mytologie a invaze obřích skřetů

Na konzole se konečně vrátil dlouho očekávaný bijec bohů Kratos a Re-play u toho samozřejmě nemohl chybět. V sobotu se tedy dočkáte podrobné recenze této legendární rubačky, která vám velmi důkladně přiblíží vše, co nový God of War přináší. Uvidíte, jak se povedlo severské prostředí, zjistíte, zda šlape příběh i na jaké všechny novinky se můžete těšit. A rozhodně toho není málo.

Recenzí nového dílu série to však nekončí. Podobně jako v případě jiných her i u God of War si pro vás Re-play připravil tematickou reportáž o celé sérii. Uvidíte, jak to celé začalo, co předcházelo nejnovějšímu dílu, a dozvíte se i to, proč si série získala takovou popularitu. Fanoušci Kratose si zase osvěží památné momenty z předcházejících dílů a budou moci nostalgicky zavzpomínat na tuny zabitých monster. A aby toho nebylo málo, tak Bětka přidá několik pikantních historek ze severské mytologie.

God of War ale nebude jedinou hrou této soboty. Re-play totiž zrecenzuje i RPG Extinction, které není o ničem menším než o likvidaci invaze obřích skřetů. Jak to celé funguje a na co se můžete těšit? To se dozvíte již tuto sobotu. Stejně jako odpověď na otázku, zda to vůbec stojí za vyzkoušení.

A chybět pochopitelně nebude ani soutěž. Tentokrát o herní ovladač Razer Atrox.

Takže v sobotu neodcházejte na sever ani nikam jinam, ale v 9:15 koukejte na Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný