22. srpna 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na gamescom

Těšit se můžete na spoustu her, zajímavostí, ale také na cosplayery.

Jako každý rok, i letos Re-play zavítal na gamescom a přináší vám z něj spoustu informací a zajímavostí. Kromě toho se ale můžete těšit i na rozhovory s cosplayery, a to jak s těmi zahraničními, tak i s českým zastoupením. Těšit se můžete na postavy z Warcraftu, chystaného Cyberpunku 2077 nebo Assassin’s Creed Odyssey. Ve všech případech vás ale čeká spousta povedených kostýmů, jež prostě stojí za to vidět!

Těšit se ale pochopitelně můžete i na hry. Fanoušky multiplayerového střílení jistě zaujmout nové dojmy z bety Call of Duty: Black Ops 4. Jak se tato hra od minule proměnila a co nového nabízí? Má šanci uspět oproti konkurenci? Tak nejen to vám Re-play prozradí už tuto sobotu.

Jestli ale toužíte raději po něčem klidnějším, tak v následující recenzi si přijdete na své. Re-play vám totiž představí zajímavou logickou hudební hříčku pro virtuální realitu, která nese název Track Lab VR. Pokud vás zajímá, jak lze skloubit logické hádanky s kreativním vytvářením hudby, tak tuto sobotu se to dozvíte.

A u virtuální reality dotýkající se umění Re-play ještě chvíli zůstane. Představí vám totiž „simulátor chůze“ jménem Anamorphine. Nejen příznivce hlubokých příběhů a psychologických dramat může toto vizuálně originální dílo oslovit, takže se rozhodně dívejte. Re-play vám ukáže, čím vším se toto dílo snaží zaujmout, a taktéž prozradí, zda se mu to i reálně daří.

A jak tento díl začne, tak i skončí. Tedy akcí. Konkrétně recenzí akční retro skákačky s názvem Dead Cells. Jak v dnešní době funguje 2D rubačka ve fantaskním světě? A nabízí hra i něco víc než jen skákání a mlácení desítek nepřátel? To vše a mnohem víc o této hře se dozvíte už tuto sobotu.

A aby toho nebylo málo, tak pochopitelně nebude chybět ani soutěž. Tentokrát o herní monitor od BenQ.

Takže v sobotu neodcházejte do boje ani za uměním, ale ve 12:20 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný