13. června 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na E3

Kromě dojmů z herní konference Re-play přinese i závodění a fantasy detektivku.

Herní svátek jménem E3 je opět zde a Re-play u toho pochopitelně nemohl chybět. Můžete se tak těšit nejen na osobní dojmy Bětky a Mikoláše, ale také na pořádnou dávku informací, které zazněly na konferencích. Pokud vás zajímají novinky o hrách jako Cyberpunk 2077, Beyond Good and Evil 2, Assassin’s Creed Odyssey nebo The Last of Us 2, tak se v sobotu určitě dívejte.

Re-play však nepřinese jen shrnutí dojmů. Těšit se můžete i na rozhovor o chystané závodní hře Forza Horizon 4. Dozvíte se, jaké nové prvky přinese, jak bude fungovat svět sdílený s ostatními hráči nebo dynamická změna ročních období. Kromě toho ale uvidíte i spoustu krásných záběrů, takže je určitě nač se těšit.

U závodění pak Re-play ještě zůstane, neboť vám sdělí své dojmy z The Crew 2. V těchto závodech se sice dynamicky nemění roční období, ale můžete měnit dopravní prostředky. Více informací, včetně toho, čím se liší druhý díl od toho předcházejícího, se taky dozvíte tuto sobotu, takže si to určitě nenechte ujít.

Poslední, na co se můžete těšit je recenze fantasy detektivní adventury Omensight. Ta se pyšní zejména originálními herními mechanismy, o nichž se toho víc dozvíte tuto sobotu. Kromě toho zjistíte, jak se to celkově hraje, a zda to tedy stojí za vyzkoušení.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o herní sluchátka, myš a batoh na notebook.

Takže v sobotu neodcházejte závodit, ale v 11.45 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný