17. října 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme na bankovní loupež

V sobotu vás čeká svět zločinu, fantasy i sci-fi bitev a nočních můr.

Asi většina z nás si v dětství hrávala na lupiče a policajty, ovšem až akční hra Payday tomu dala ten správný šmrnc. Nyní přichází i na mobilní telefony, a proto se Re-play rozhodl věnovat se této značce důkladněji. Těšit se proto můžete na tematickou reportáž, v níž se dozvíte něco o historii tohoto zlodějského simulátoru, o jeho aktuální aféře i o budoucnosti v podobě chystaného kousku pro mobily, včetně toho, jak to bude s mikro transakcemi. Proto se určitě dívejte, bude to stát za to.

Fanoušci žánru Battle Royale si pak přijdou na své v recenzi hry Battlerite Royale, která je však v lecčems originální. Minimálně v tom, že je zasazená do fantasy světa a přebírá prvky moba her. Jak to funguje a co vše to obnáší vám Re-play prozradí také již tuto sobotu.

Pokud ale spíše holdujete multiplayerovému futuristickému střílení, tak v sobotu se také máte na co těšit. Konkrétně na recenzi Call of Duty: Black Ops 4. Dozvíte se, zda vývojáři dostáli svým slibům, jak si hra vede oproti konkurenci, i to, jak se vlastně jako celek hraje a zda stojí za vyzkoušení.

A aby to celé nebylo jen o akci, tak si pro vás Re-play připravil ještě jednu recenzi. Ta se podívá na hru pro virtuální realitu s názvem Transference, jež ačkoliv není akční, tak rozhodně není oddechová. Jedná se totiž o logickou adventuru s hororovými prvky, která vás doslova vtáhne do světa psychóz a nočních můr. Pokud jste zvědaví, jak to funguje a vypadá, tak se v sobotu dívejte.

No a chybět nebude samozřejmě ani soutěž. Tentokrát o herní set od značky Lenovo.

Takže v sobotu (ani nikdy jindy) neodcházejte vykrást banku a ve 12:15 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný