27. června 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme do krizí zmítaného Washingtonu

Těšit se ale můžete i na dávku kyberpunku nebo trošku umění.

Ať už vás první díl kooperativního RPG The Division, zasazený do epidemií zmítaného New Yorku, bavil, nebo zcela minul, tak vás jistě bude zajímat, že se blíží díl druhý, odehrávající se ve Washingtonu. Re-play se na něj rozhodl podívat podrobněji, a proto se na něj můžete těšit jako na jedno z hlavních témat sobotního dílu. Kromě dojmů z hraní vám přitom Re-play poskytne i rozhovor s jedním z tvůrců, takže se dozvíte spoustu zajímavých a nových informací. Pokud tedy chcete vědět, jaké novinky vývojáři chystají, tak se v sobotu určitě dívejte.

Témata s rozhovorem ale tentokrát budou dvě. Tím druhým bude dlouho očekávaný Cyberpunk 2077. I k němu Re-play získal informacemi nabitý rozhovor, takže se těšte na dávku zajímavostí, jež dalece přesahují trailer prezentovaný na E3. Komu by to ale bylo málo, tak Re-play viděl za zavřenými dveřmi ukázku přímo ze hry a o své dojmy se s vámi v sobotu podělí.

Umělecké hry možná nejsou nejpopulárnějším žánrem, ale i tak jsou mezi námi, mají své příznivce a občas mohou zaujmout i širší publikum. Proto se Re-play v sobotu podívá na nezávislý titul jménem Shape of the World, který pro vás zrecenzuje. O co vlastně v této graficky originální hříčce jde? Jaké jsou její hlavní přednosti? A stojí tedy za vyzkoušení? To vše (a nejen to) se o tomto titulu dozvíte již v sobotu.

Poslední sobotní recenze se pak bude věnovat skákačce Unravel Two. Dozvíte se, co nového dvojka přináší, co vše se oproti předcházejícímu dílu této plošinovky změnilo a v čem tkví její klady a zápory.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o router značky NETGEAR.

Takže v sobotu neodlétejte do Washingtonu ani jinam, ale ve 12.05 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný