24. května 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás vezme do bitvy o Azeroth

Kromě WoWka se ale můžete těšit i na piráty nebo pořádné rande.

Určitě není hráče, který by neznal kultovní MMO RPG World of Warcraft, která je již od svého vzniku v roce 2004 nejhranějším titulem svého žánru. Letos se dočkáme již sedmého datadisku, který zase o něco rozšíří stávající univerzum, takže se Re-play rozhodl, že vám z toho udělá pořádně nadupané téma.

Dozvíte se toho spoustu nejen o WoWku jako takovém, ale Re-play vám přinese i kupu informací o chystaném datadisku Battle for Azeroth, který pro vás vyzkoušel. Dozvíte se řadu novinek a uvidíte ukázky toho, co vás čeká. Chybět ale nebudou ani předpovědi toho, jakým směrem se toto slavné MMO bude dál ubírat. Rozhodně se tedy máte na co těšit, takže se v sobotu nezapomeňte dívat.

V recenzi na simulátor randění jménem Monster Prom vám pak Re-play ukáže, že velké dobrodružství lze prožít nejen v epickém fantasy světě. Zajímá vás, jaké to je pokusit se sbalit upírku nebo vlkodlaka? Tak tato komediální hříčka vám to umožní. Re-play vám pak v sobotu prozradí, jak se jí to daří, a zda skutečně stojí za vyzkoušení.

Poslední recenze se vrátí zpět do propracovaného fantasy světa. Tentokrát vám ale Re-play ukáže pokračování slavné RPG Pillars of Eternity, která nese podtitul Deadfire. Jak již bylo naznačeno, dočkáte se originálního prostředí, ve kterém nebudou chybět ani piráti. Co všechno si pro vás hra připravila a jak se hraje, se ale dozvíte až v sobotu.

Proto neodcházejte nikam bojovat a v 11:45 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool