3. května 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vás provede provede obtížnými rozhodnutími

Kromě těžkých morálních voleb se ale můžete těšit i na mráz a karty.

Asi každý se při své herní cestě setkal s tím, že musel učinit těžkou morální volbu. A právě na toto téma se sobotní Re-play podívá podrobně. Ukáže vám jak komplexní herní rozhodnutí, která ovlivní celý průběh hry, tak volby, jež se důležitě jen tváří, ale v podstatě nic neznamenají. Pokud jste tedy zvědaví, které kousky přináší opravdu propracovaný systém rozhodování, tak již tuto sobotu se to dozvíte.

Těžká rozhodnutí jsou pak nedílnou součástí i první recenzované hry s názvem Frostpunk. Jak se nezávislému studiu, které se proslavilo titulem This War of Mine, podařila tato survival strategie z mrazivého postapo prostředí? Jaké složité situace si pro vás autoři přichystali a podaří se hře překonat vysoko nastavenou laťku emocí? To vše a mnohem víc zjistíte již tuto sobotu.

Z ledových pustin se pak přenesete do barevného světa karetní zábavy jménem Heartstone. Jaké novinky jsou obsaženy v aktuálním rozšíření jménem The Witchwood? Sobotní Re-play vám prozradí, na jaké zajímavé karty se můžete těšit, i jaké nové mechaniky do hry přibydou. Stačí se v sobotu dívat.

Poslední recenze vás pak přenese od sezení u karet do víru pouličních bitek. Re-play se totiž podívá na šestý díl městské akce Yakuza, který nese podtitul The Song of Life. Jak se tato komplexní a poněkud netradiční řežba hraje? Co nového nabízí oproti předchozímu dílu a co jsou její hlavní přednosti a nedostatky? Tak to a mnohem víc se dozvíte už tuto sobotu v Re-playi.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o zvukové systémy od Trust Gaming.

Takže v sobotu vás čeká jen jednoduché rozhodnutí s jasnou volbou. Ve 12.10 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný