2. ledna 2019 08:30

Sobotní RE-PLAY vám ukáže největší herní katastrofy uplynulého roku

Těšit se ale můžete i na sběratelské kartičky nebo bojovná zvířátka.

Uplynulý rok přinesl spoustu kvalitních her, ale i spoustu herního odpadu. Tuto sobotu vám Re-play ukáže ty vůbec nejhorší herní kousky, kterých jsme se v roce 2018 dočkali. Těšit se můžete na takové „skvosty“ jako simulátor svádění, bojovku s hluchým hrdinou, mikrotransakcemi prolezlý svět Harryho Pottera pro mobily a mnoho dalších. Pokud vás zajímá, jaký kousek byl ten úplně nejstrašnější, tak se určitě dívejte.

Dočkáte se ale i klasických recenzí. Hned dvakrát se přitom Re-play ponoří do světa sběratelských kartiček. Zaprvé zrecenzuje nové rozšíření populárního Hearthstone, jež nese podtitul Rastakhans’s Rumble. Jak se tento kousek povedl? Je lepší než předcházející přídavek? A co nového vlastně přináší? To vše a mnohem víc se dozvíte již tuto sobotu.

Druhou karetní záležitostí pak bude novinka inspirovaná světem Pána prstenů, která nese název The Lord of the Rings: Living Card Game. Pokud jste fanoušky tohoto universa a zajímá vás, jak se povedl převod stolní hry do virtuálního prostředí, nebo pokud jste zvědaví, jak tento kousek obstojí v silné konkurenci, tak se určitě dívejte. Dozvíte se celou řadu zajímavých informací, takže to určitě bude stát za to!

A pokud máte raději taktickou akci, tak vás Re-play taktéž nezklame. Představí vám totiž originální kousek jménem Mutant Year Zero: Road to Eden, jehož hrdiny jsou pěkně ostří zvířecí válečníci. Re-play vám prozradí, jak se to hraje, co vše to má společného se slavnou sérií XCOM, i zda to stojí za vyzkoušení.

No a chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o deskovou hru Monopoly Fortnite.

Takže v sobotu neodcházejte hrát karty, ale ve 12.10 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný