18. ledna 2019 10:49

Sobotní RE-PLAY vám ukáže nejočekávanější hry roku 2019

Čeká vás střílení, barevné světy a pohled do budoucnosti!

Rok 2019 je teprve na svém úplném začátku, ale již nyní se dá říct, že nás čeká řada zajímavých her. Re-play vám v sobotu ukáže ty úplně nejzajímavější. Nebude to ale jen prostý přehled jednotlivých kousků. Ke každému z nich se samozřejmě něco dozvíte, takže se v sobotu určitě dívejte.

Prostor ale dostanou i jednotlivé hry. Velkým tématem bude tuto sobotu multiplayerová postapo střílečka The Division 2, jejíž vydání se již nezadržitelně blíží. Re-play vám k ní řekne obrovskou spoustu informací, včetně nejžhavějších novinek. Takže pokud vás zajímá, jak hra bude vypadat, čím se bude lišit od svého předchůdce a co vše nabízí, tak rozhodně sledujte Re-play.

Recenze se pak zaměří na pohádkově laděné RPG Ashen. To navzdory své stylizaci čerpá hodně z hardcore série Dark Souls, ovšem řadu prvků přepracovává. Pokud vás zajímá, čím se tento kousek liší od temného světa permanentního umírání, a v čem se naopak tyto tituly setkávají, tak se v sobotu dívejte, protože Re-play vám to řekne i ukáže.

Aby toho ale nebylo málo, tak se Re-play podívá ještě na jedno dílko. Konkrétně na barevnou multiplayerovou střílečku Aftercharge. Pokud chcete vědět, o co se jedná, co hra nabízí a proč je navzdory pozitivním hodnocením hráčů děsivě špatná, tak sledujte Re-play. Nejen tyhle otázky vám v sobotu zodpoví.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o sluchátka od společnosti Trust Gaming.

Takže v sobotu neodcházejte za kartářkou, ve 12.10 vám budoucnost ukáže Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný