22. března 2018 08:30

Sobotní RE-PLAY vám ukáže nejlepší hry roku 2017

Kromě toho vám Re-play předvede i bohy, vesmír nebo zábavu pro celou rodinu.

Pravidelní diváci Re-playe určitě vědí, že proběhlo vyhlášení ankety JRC Ceny hráčů za rok 2017. Nominované hry vám Re-play již ukázal, a tuto sobotu se tak dozvíte, které kousky ve svých kategoriích zvítězily. Někdy to bylo vítězství drtivé, jindy zase proběhl těsný, ale o to napínavější souboj. Jak to dopadlo, uvidíte již tuto sobotu.

A od nejlepších her uplynulého roku se Re-play přesune k jedné z nejočekávanějších roku letošního. Sdělí vám totiž své dojmy z chystaného pokračování slavné akční série God of War. Jaké to bude drtit monstra ze severské mytologie? To se dozvíte již tuto sobotu. Aby toho ale nebylo málo, tak se dočkáte i tematického rozhovoru.

V jedné z recenzí vás pak bude čekat Mars. Nikoliv ale římský bůh, nýbrž Rudá planeta. V survival strategii Surviving Mars totiž zjistíte, jaké to je být kolonizátorem vyslaným na tuto planetu.

Ve druhé recenzi pak uvidíte kratochvíli vhodnou pro celou rodinu. Konkrétně párty hru Frantics, která je exkluzivně pro PS4. Co všechno tato hříčka obnáší, jak se hraje a na jak dlouho zabaví? To vše a mnohem víc se dozvíte již v sobotu.

A chybět samozřejmě nebude ani soutěž. Tentokrát o pět 20€ kuponů na Steam.

Takže v sobotu neodlétejte kolonizovat vesmír, ale v 10.25 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný