9. března 2016 00:02
redakce Prima Cool

Zubař pro boháče sváží klienty vlastní flotilou Bentley

Tipnete si, kolik musíte utratit za zubaře, aby pro vás jezdil v Bentley? Bohatý britský zubař si pro rozvážení klientů pořídil flotilu luxusních aut, a dokonce prý plánuje koupit i soukromý tryskáč.

Možná chodíte k zubaři někam na soukromou kliniku a máte pocit, že za své peníze dostáváte luxusní služby. Ale garantujeme vám, že proti zubaři z londýnské Harley Street je to ostuda pro chudé. V rámci speciálních VIP služeb totiž nabízí klientům, kteří už za své zuby utratili více než 21 tisíc liber (asi 730 tisíc korun), že je na kontrolu přiveze luxusní Benltey a pak je zase v maximálním pohodlí odveze domů.

Podle zástupce kliniky takový přístup pomáhá snižovat nervozitu ze zákroku a navozuje pocit klidu a bezpečí. A pokud se pak zákazník potřebuje trochu vzpamatovat, může prý využít možnost nechat se odvézt na nákupy do vyhlášeného obchodního domu Harrods.

Mezi zákazníky patří příslušníci královských rodů mnoha zemí světa nebo třeba známí herci, takže důraz na luxus zase tolik nepřekvapí. A protože řada z nich má opravdu dlouhou cestu, chystá se prý také zavedení služeb soukromého letadla. Za 200 tisíc liber pak tryskáč vyzvedne trpícího boháče kdekoliv na světě a součástí jeho velkolepé cesty k zubaři je potom i dvoutýdenní pobyt v luxusním hotelu.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný