17. listopadu 2015 08:40
redakce Prima Cool

Vozový park dubajské policie má nový přírůstek

Určitě už jste o vozovém parku policejního oddělení v Dubaji slyšeli. Dnes vám představíme jejich poslední přírůstek.

Pokud by se mezi vámi našel někdo, kdo neví, jak se to s těmi auty v Dubaji má, pak si to připomeneme. Policisté, ale i záchranáři a hasiči zde mají asi nejrychlejší a nejdražší vozový park na světě. Zatímco u nás musí strážci zákona kriminálníky honit v Octaviích a jejich dálniční kolegové v rychlých Superbech, v Dubaji to mají jinak. Mezi jejich vozy patří Bugatti Veyron, pár upravených a zatraceně rychlých Mercedesů AMG, několik Ferrari, Chevy Camaro, a mnoho dalšího.

Před pár dny dostalo místní policejní oddělení další zajímavý dáreček v podobě Porsche 918 Spyder. Stanou se tak hrdými majiteli jednoho z 918 vyrobených kusů tohoto exkluzivního hybridního supersportu. 918 Spyder totiž kombinuje benzínový osmiválec o objemu 4.5 litru o výkonu 612 koní a dva elektromotory o výkonu 285 koní. Díky téhle pekelné kombinaci a pohonu všech kol vyletí z klidu na 100 km/h za 2.6 sekundy.

Samo o sobě je tohle auto zaujme na první pohled, ale policejní polepy mu dodávají ještě na vážnosti. To by jeden měl tendence vykrást banku jen proto, aby se v něčem takovém mohl projet.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný