3. listopadu 2015 08:00
redakce Prima Cool

VIDEO: V Monacu je luxusní i nabídka autopůjčoven

Lamborghini Aventador SV v Monacu

Pokud stejně jako my patříte k běžným smrtelníkům, kteří se uprostřed týdne opravdu nemohou rozhodnout pro koupi nejnovějšího Lamborghini, máme pro vás malý tip.

V Monacu musí být vše super luxusní a exkluzivní a tak není velkým překvapením, že i autopůjčovny si zde drží jistou úroveň. Půjčit si tu jen tak něco obyčejného asi není vůbec možné. My vám dnes představíme autopůjčovnu AAA Luxury & Sport Car Rental, která sídlí právě v Monacu a její nabídka vás určitě bude bavit.

Kromě množství vozů Porsche, Ferrari nebo Rolls-Royce nabízejí také několik supersportů automobilky Lamborghini. A jejich nejnovějším přírůstkem není nic zajímavějšího, než Lamborghini Aventador SV. Pod zkratkou SV hledejte pojem Super Veloce a jde o ostřejší a brutálnější verzi klasického Aventadoru. SV je o 50 kilogramů lehčí a o 50 koní silnější. Pohání ho skvělý atmosférický dvanáctiválec, který při 8 400 otáčkách/min nabízí 750 koní a při 5 500 ot./min točivý moment 690 Nm. Přidejte k tomu titanové výfukové potrubí a hned po nastartování vám za krkem naskočí husí kůže. Automobilka má v plánu vyrobit pouze 600 kusů Aventadoru SV a už teď jsou všechny prodány. I proto je nabídka monacké autopůjčovny více než zajímavá. Jen cena půjčovného za den nebude asi moc zajímavá.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný