19. listopadu 2015 10:06
redakce Prima Cool

VIDEO: Tak vypadá hrůza. Sešrotoval Lamborghini a vletěl do lidí

Sešrotoval Lamborghini a vletěl do lidí

Tohle je brutální varování pro všechny pouliční závodníky. Závodit s Lamborghini proti Ferrari zní jako fantastický zážitek, jenže když se věci zvrtnou, může to být hodně, hodně ošklivé.

Bezprostředně po tragické nehodě vznikly obrázky, které by se měly ukazovat v každé autoškole. Indonésie není jen hezkou dovolenkovou destinací, žije tu také velké množství mladých a zatraceně bohatých lidí. A tihle mladí a bohatí si rádi užívají života plnými doušky, takže kromě luxusních dívek a vil kupují také luxusní auta. Jeden 24letý mladík jménem Wiyan Lautner si užíval tak moc, až neukočíroval svoje super exkluzivní Lamborghini Gallardo Super Trofeo Stradale.

Při pouličním závodu s Ferrari nakonec vjel na chodník – a bohužel mezi lidi, z nichž jeden nepřežil. Syrové obrázky z místa nehody doufejme, poslouží jako studená sprcha pro všechny podobné střelce. S ohledem na následky je už zcela druhotné, že celé auto je na odpis a na světě je o jedno Trofeo Stradale méně.

Že je to velká škoda ukazuje i fakt, že těchto vozů bylo vyrobeno pouze 150 kusů. Představeno bylo v roce 2011 na autosalonu ve Frankfurtu a jde o vylepšenou verzi modelu LP570-4 Superleggera. Váží pouhých 1340 kilogramů a pohání ho našlapaná V10, která produkuje 570 koní.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný