28. října 2015 16:52
redakce Prima Cool

VIDEO: Rozzlobený řidič Volkswagenu Beetle

Také si myslíte, že to na našich silnicích vypadá spíš jako v džungli? Že někteří řidiči jako by zapomněli na význam slov slušnost nebo ohleduplnost? Jinde to ale může být ještě mnohem horší. Třeba v Rusku.

Narazili jsme na video, které zachycuje jednu hodně a hlavně zbytečně vyhrocenou situaci. Na jedné silnici se totiž potkali dva blázni. Jeden má tendence druhého vychovávat troubením a druhý v autě vozí golfovou hůl. Asi není potřeba vysvětlovat, který z nich měl tak trošku navrch. Kdyby si možná řidič auta, které celou roztržku natáčí, rozmyslel to troubení anebo zatroubil jen jednou a jel si po svých, nemuselo se nic stát. Kdyby v červeném Volkswagenu Beetle nejel naprostý blázen, který se nebojí vybrzdit, vytáhnout hůl a rozbít dotyčnému přední okno a následně z místa rychle zmizet, ale někdo, kdo umí použít hlavu i na myšlení, mohl být klid.

Vše je vždy jen o lidech. Všichni jsme v neustálém spěchu, nemáme čas se pomalu ani v klidu najíst a bohužel se to často projevuje právě za volantem. Hodně lidí má pocit, že v autě jsou nepřemožitelní, že se jim nemůže vůbec nic stát. Také tak postrádáte slušnost nejen na silnicích? Stala se vám někdy podobně nepříjemná situace? Podělte se s námi v komentářích.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný