30. září 2016 09:20
redakce Prima Cool

VIDEO: Přímo na magistrále přezuli auto. Pitstop počesku

Nejrušnější dopravní tepna v Česku zažila nečekaný výjev. Na frekventované křižovatce u Václavského náměstí proběhla výměna pneumatik jako z boxů elitních závodů Formule 1.

To si tak stojíte na semaforu, znuděně čekáte, až tedy konečně padne zelená a v tom se přiřítí Porsche 911 GT3 RS a odněkud se vynoří parta chlapíků v helmách a kombinézách. Že si vymýšlíme? Ani náhodou! Přesně tohle se uprostřed Prahy opravdu stalo. Nešlo o žádnou recesi, ale o regulérní výměnu pneumatik a očištění předního okna během pár vteřin. Celá akce trvala 41 vteřin, což je doba, než opět na semaforech padla zelená.

Za celou touhle akcí stojí prodejce luxusních vozů Advantage Cars. Samotné realizaci prý předcházelo několik týdnů příprav, propočtů a plánování příjezdu. Nejsnazší nakonec byl výběr místa, tedy jedna z nejfrekventovanějších křižovatek přímo pod Muzeem. Prý k tomu sama vybízela. Náročnější už bylo dát dohromady celou techniku a vše vypočítat tak, aby tým devíti mechaniků vše dokázal realizovat na první pokus, což se k nadšení všech podařilo.

Jsme rádi, že i u nás konečně někoho napadlo točit reklamy jinak. Po svém a s nápadem. Nedávno jsme vám ukazovali fantastickou reklamu od Audi a jistě víte, že BMW hodlá znovu natáčet své reklamní mini filmy. Bylo by super, kdyby se podobné marketingové aktivity rozšířily i k nám a my tak nemuseli sledovat všechny ty nudné reklamy. Souhlasíte?

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný