22. listopadu 2015 00:01
redakce Prima Cool

VIDEO: Pásové Subaru? S tímhle budete zimu milovat

Zimní radovánky nejsou jen o lyžích, sáňkách a spoustě svařáku. Jak dobře vědí majitelé aut od Subaru, zima může být zábavná i za volantem.

Spousta aut dnes nabízí pohon čtyř kol, ale pokud jde o majitele Subaru, ti jsou do zimy vyložení blázni. Když uvidíte Subaru zapadlé v příkopě, majitel se u toho nejspíš bude zubit od ucha k uchu, protože tak dlouho hledal limity při divokém driftování, až je konečně našel. I tahle auta jsou ale pořád jenom auta s obyčejnými pneumatikami. Dokud nepřidáte pásy…

Narazili jsme totiž na pozoruhodnou zimní úpravu Imprezy WRX z roku 2002. Majitel zjevně miluje sníh, a i když auto samo o sobě je do sněhu jako dělané, po téhle úpravě se vyškrábe i na Mount Everest. Prostě se rozhodl, že na kolech dneska umí jezdit každý, a místo nich na auto sehnal plně funkční sněžné pásy.

I když to vypadá kdovíjak složitě, v praxi tomu tak není. Stačí jen sundat kola, nandat podložky a pak už jen pásy. Vše funguje naprosto standardně, tak jako by na autě byla kola. Snad jen pokud po nich toužíte a máte pohon všech kol řešený elektricky, bude to chtít nějakou změnu v nastavení. Každopádně klobouk dolů! Tohle nás hodně baví.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool