4. listopadu 2015 00:01
redakce Prima Cool

VIDEO: Parkování pro pokročilé

Marný pokus o zaparkování

I když je parkování součástí každodenního života většiny z nás, některé prostě umí potrápit.

Znáte to. Přijedete na přespané parkoviště a jen doufáte, že najdete alespoň jedno malé místo. Když už se zadaří, musíte si opravdu pospíšit, protože všude kolem vás ostatní řidiči netrpělivě čekají, až jim přestanete svým parkováním překážet. To by jednomu ruply nervy raz dva.

Ale pokud zachováte klid a pohodu, neměl by být problém vejít se prakticky kamkoliv. Jenomže to vypadá, že mezi námi žijí i tací, kteří prostě parkování nikdy nepřijdou na chut. A podle nás je úplně jedno, jestli jde o muže nebo ženu. My jsme narazili na video, kde se o parkování snaží žena a rozhodně vám ta její snaha zvedne náladu. Po celou dobu videa přemýšlíme nad tím, jak mohla získat řidičák. Dotyčné absolutně chybí jakákoliv orientace v prostoru a nějaké základy toho, kam směřuje auto při otočení volantu na pravou nebo levou stranu.

Řekněte sami, zvládli byste její počínání jen tak sledovat a bavit se, nebo byste byli schopni ji auto zaparkovat? Myslíte si, že při parkování mají větší problém dámy nebo pánové? A co vy? Děkujete bohu za parkovací asistenty nebo to zvládnete i bez nich?

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný