20. září 2016 11:10
redakce Prima Cool

VIDEO: Opravdový Transformer! Firma dělá z bavoráků roboty

Představte si, že u chodníku zastaví krásné sportovní auto, které se najednou změní v několikametrového robota. Jedna firma se rozhodla přetvořit filmy Transformers ve skutečnost.

Ta firma se jmenuje Letrons a kupodivu nepochází ani z Japonska ani ze Spojených států, ale z Turecka. Pokud opravdu chcete, Transformera vám vyrobí a můžete s ním ohromovat celý svět. Ve složeném stavu je od obyčejného auta naprosto k nerozeznání a o to větší překvapení můžete přichystat všem lidem okolo.

Na rozdíl od filmových robotů ten turecký bohužel neumí sprintovat, skákat po mrakodrapech ani svádět epické souboje s dalšími roboty a armádní technikou. Jeho je transformace je ale vážně působivá a navíc dokáže i mluvit nebo pouštět kouř.

Do auta si nemůžete přímo sednout, protože v něm nezbývá dost místa a transformaci byste nejspíš nepřežili. Dá se ale řídit s pomocí dálkového ovládání, takže je to vážně dokonalá hračka v životní velikosti. Je nám naprosto jasné, co najdou letos o Vánocích děti arabských miliardářů pod palmičkou. Těžko říct, jak velký trh pro takovou věc vůbec existuje a jaké všechny nevýhody nám video neukázalo. I tak je ale výsledek úchvatný.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný