9. prosince 2015 00:09
redakce Prima Cool

VIDEO: Důchodce šňupal kokain při silniční kontrole. Policistu totálně odrovnal!

Důchodce šňupal přímo před policistou

Tak tohle je největší úlet roku! Sedmdesátiletý chlapík si vpálí lajnu kokainu přímo před policistou, který ho chtěl upozornit na vypnutá světla. A chudáka policistu z toho málem odvezou do blázince...

Jen si zkuste představit tu situaci. Kvůli naprosto banálnímu přestupku zastavíte důchodce v Toyotě. Pánovi už je přes 70 a podle záznamů nikdy v životě ani špatně nezaparkoval, a tak se ho chystáte jen dobrácky napomenout. A zrovna když se nadechujete, vpálí si děda do nosu takovou zlatou ránu, že by se za ní nestyděl ani Charlie Sheen. Tomu říkáme mazák! Vůbec se nedivíme, že podle záznamu kamery v autě byl dopravní policista naprosto v šoku a jen se zoufale snažil pochopit, co se to zrovna stalo.

Co se tedy stalo? Řidič ve věku 73 let v autě převážel malé kmožství kokainu (bohužel nevíme proč, možná pro vnoučata), a když ho zastavilo policejní auto, zjevně zpanikařil. Důkazní materiál se rozhodl vyšňupat a policistovi se snažil namluvit, že šlo o vitamíny – jak říkáme, prostě mazák! Bohužel policie se od 60. let i v Americe přece jen o něco posunula, a tak to nezabralo. Stařík skončil ve vazbě.

Konverzace zachycená ve videu absurditu celé situace vystihuje naprosto dokonale. Skoro bychom přísahali, že to musí být scéna z nějakého filmu od Tarantina:

Policista: "Co to bylo?"Stařík: "Nic."Policista: "Vždyť se na vás dívám, jak to děláte!"Stařík: "To jsou nějaké vitamíny, které beru."Policista: "To nejsou vitamíny."Stařík: "Já vím."Policista: "Co to... proč to... proč to děláte během silniční kontroly s policistou v zádech?! Tomu prostě nerozumím!"Stařík: "Já tomu taky nerozumím. Nikdy jsem nedostal ani pokutu."Policista: "Ja vím, právě jsem se díval! Chtěl jsem vám jenom dát domluvu!"

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný