4. října 2016 11:30
redakce Prima Cool

Tragický lupič si při honičce prostřelil vlastní pneumatiku

Zní to jako scénka z nějaké americké crazy komedie, bohužel je to ale tvrdá realita. Vážný adept na Darwinovu cenu se unikátním způsobem vyřadil z honičky a málem i z lidského genofondu.

Chlapík na obrázku níže se jmenuje Taylor Parker a do střetu se zákonem se dostal v Des Moies v americkém státě Iowa. Byla to na první pohled klasická honička s policisty, jakých místní strážci pokřádku zažívají desítky. Zpravidla končí tím, že se zločinec i s autem o něco rozbije, nebo je policisty vytlačen ze silnice, nebo prostě zastaví a s rukama nad hlavou kapituluje. Ne však Taylor.

Ten se totiž z nějakého důvodu uprostřed honičky rozhodl, že se musí zbavit své nabité brokovnice, na kterou neměl povolení. Možná aby snížil zátěž a jelo mu to rychleji, možná nechtěl riskovat přestřelku nebo se chtěl zbavit usvědčujícího důkazu. Zbraň každopádně vyhodil z okna, ta ale po nárazu na zem okamžitě spustila, prostřelila pneumatiku Taylorova auta a jen zázrakem se žádný projektil neprovrtal skrz dveře také do něj.

Protože s autem se po tomto incidentu už nedalo pokračovat, bylo další pokračování honičky velmi krátké a nyní už nešťastný lupič sedí ve vězení. Kromě jízdy s propadlým řidičákem a nepovolené zbraně prý bude muset vysvětlovat také nemalé množství drog na palubě.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný