24. listopadu 2015 00:05
redakce Prima Cool

Test odvahy. Vydržíte pohled na růžové Ferrari Enzo?

Dobře si rozmyslete, jestli to chcete vidět celé. V růžově barvě vypadá jeden z nejúžasnějších supersportů světa důstojně asi jako britská královna na záchodě.

Ferrari Enzo je sice už přes deset let staré, pořád je to ale technický skvost. Šestilitrový dvanáctiválec, 660 koní, stovka za tři vteřiny, maximálka 350, převodovka odvozená z Formule 1, speciální karbon-keramické brzdy, pouhých 400 vyrobených kusů a cenovka kolem milionu dolarů. Zkrátka auto, které budí zasloužený respekt. A pak to někdo celé pohřbí…

Ferrari Enzo je samo o sobě skvělým autem. Růžová je sama o sobě taky celkem dobrá. Ale kombinace obojího? Růžová auta jsou dnes bohužel v módě. Používají je různé charitativní organizace proto, aby upozornily například na boj proti rakovině prsu, což je jistě v pořádku. Na všem možném i nemožném si růžovou oblíbila i řada hvězd – dobře proslulá je tím třeba Paris Hilton. To už je v pořádku trochu méně, ale nic proti tomu.

Dědičce hotelového impéria ale bohužel zdatně konkuruje i jakýsi novopečený majitel růžového Ferrari Enzo z Japonska. Doufáme alespoň, že auto není přímo jeho, ale je to dárek třeba pro dceru nebo milenku. Umíte si v něčem takovém představit jezdit chlapa?

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný