24. října 2016 11:35
redakce Prima Cool

Teenageři skákali po cizím Lamborghini. Neuvěříte, co udělal majitel

Jak byste reagovali v případě, že si z vašeho Lamborghini dva nevychovaní kluci na kolech udělají hodně drahý skokánek? Rozzuřilo by vás to? Chtěli byste si to s dotyčnými vysvětlit osobně? Tak určitě!

Co se nedělá, vštěpujeme dětem už od plenek, ale zjevně ne každý rodič nad něčím takovým přemýšlí. Některým prostě taková samozřejmost nic neříká. Výsledkem pak může být situace, která je zachycena na dnešním videu.

Vše se odehrálo v Singapuru, kde žije majitel Lamborghini, architekt Aaron Rylan. Protože se o své auto bál, nechával v něm nahrávat kameru, i když bylo auto zaparkované. Když pak jednou přišel k autu a našel ho poškozené od něčeho, co mu připomínalo stopy pneumatik, doufal, že kamera vše zachytila.

A také že ano. Když si video přehrál, nestačil se divit. Na záběrech viděl dva mladíky, kteří si z jeho placatého Lamborghini udělali skokánek. Tak schválně, jak byste na něco takového reagovali vy? Rozzuřeni do běla byste se vydali kluky najít? A pak co? Pořádných pár výchovných?

Aaron na to šel úplně jinak. V prvé řadě kopii záznamu odevzdal policii, kde zároveň podal trestní oznámení na v tu chvíli ještě neznámého pachatele. Tím ale neskončil. Video vyvěsil na sociální sítě s prosbou, že pokud někdo chlapce pozná, má se mu ozvat. A povedlo se! Hned druhý den se mu oba cyklisté i s rodiči přihlásili a veškeré škody uhradili. Samozřejmě přidali velkou omluvu a slib, že už nikdy nic podobného neprovedou.

Z Aarona bychom si nejspíš všichni měli vzít příklad. Nenechal se unést chutí po pomstě ani zlobou a vše vyřešil jako pravý gentleman. A ti kluci si z jeho chování odnesou možná mnohem víc, než z případných oplétaček s policií. Nakonec si spolu ještě popovídali, vyfotili se a rozešli se prakticky jako přátelé. Podle nás je to naprosto neuvěřitelná reakce! Klobouk dolů.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný