28. června 2016 12:00
redakce Prima Cool

Škoda představila Fabii Kofola. Ne, není to vtip

Jestli jste pravý Čech, tohle auto musíte mít. Nebo je snad něco víc českého, než spojení značek Škoda a Kofola? Rozhodně také doporučujeme přikoupit návleky na zrcátka s českou vlajkou.

Škoda Auto právě na český trh uvedla neobvyklou limitovanou edici hatchbacku Fabia. Odkazuje na dlouholetou spolupráci dvou renomovaných českých značek a do prodeje se dostane pouze 99 kusů této speciální série, takže s objednávkou byste si měli pospíšit - exkluzivní malý vůz lze již nyní objednávat u všech autorizovaných dealerů.

Tradiční domácí výrobce nealkoholických nápojů nedávno uzavřel dohodu o dodávce vozů Škoda pro své obchodníky a česká automobilka si na oslavu propůjčila jméno Kofola pro limitovanou edici Fabia. Možná to zní trochu úsměvně, ale o žádný vtip se nejedná. „Fabia v limitované edici Kofola oslavuje spolupráci dvou tradičních a úspěšných českých značek. Věříme, že zaujme nejen příznivce tohoto oblíbeného nápoje“, říká vedoucí marketingu automobilky Michal Pres.

Na první pohled zaujme zvláštní hnědá barva, v Kofole se však vozy nemáčí. Speciální hnědý lak se jmenuje Marrone a doplňují ho 16palcová litá kola Italia. S exteriérem ladí také béžový interiér, který vychází z nejvyššího výbavového stupně Style. Je obohacen o prémiové ozvučení Surround, vyhřívání předních sedadel, odkládací schránku v zavazadlovém prostoru, odpadkový koš ve dveřích nebo držák multimediálních přístrojů. Nechybí ani multifunkční volant, bezklíčový přístup, barevný dotykový infotainment či rezervní kolo místo sady na opravu pneumatik.

Specifickou výbavu představuje 15litrová chladnička, kterou lze snadno ukotvit na zadní sedadlo úchyty pro bezpečnostní pás. Elegantní termoelektrický box se napájí z 12V zásuvky a dá se přepnout z režimu chlazení do režimu ohřevu. Jako speciální bonus obdrží nový majitel k chladničce také vzorky výrobků od společnosti Kofola. Pod kapotou pracuje čtyřválcový motor 1.2 TSI/66 kW. Doporučená prodejní cena činí 364 420 Kč včetně prodloužené záruky na 5 let nebo 100 000 km.

Už se těšíme na Fabii Prazdroj!

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný