12. dubna 2017 06:45
redakce Prima Cool

Range Rover Velar se ještě ani neprodává a už má tuningovou podobu

Nového Velaru se zákazníci dočkají až v létě, ale už se na něm stihla vyřádit slavná tuningová partička Lumma Design. A to i přes to, že Land Rover chce právě takové tuningové firmy vymýtit z trhu.

Německá tuningová společnost Lumma Design pro vás jistě neznámá není. Svou práci předvedli například na Bentley Bentayga nebo na Jaguaru F-Pace. Poslední projekt se ale točí právě kolem novinky jménem Velar, která byla představena na letošním ženevském autosalonu. Při jejím představení se šéf divize nazvané jako Special Vehicle Operations, Gerry McGovern, vyjádřil ve smyslu, že oni sami umí úpravy na přání mnohem lépe, a že mu vadí všechny ty parazitující tuningové firmy.

Vyjádření je to hezké, ale zjevně vůbec nefunguje. Aniž by Velar vyjel na silnice, už společnost Lumma Design představila jeho upravenou verzi. Jde jen o počítačovou studii, která naznačuje možnou podobu nového bodykitu. Ten nabídne mohutnější blatníky, ostře řezané nárazníky, slušivý spoiler na zádi, nová litá kola, čtveřici koncovek výfuku a také výrazný zelený lak. Úpravce tvrdí, že novinku představí ještě letos a to v rámci třicetiletého výročí od založení společnosti.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný