12. dubna 2016 00:10
redakce Prima Cool

Policyje! Falešné policisty prozradila chyba na autě

Kdo nedává ve škole pozor, skončí v kriminále! O pravdivosti tohoto tvrzení se přesvědčila parta gangsterů, kteří dojeli na zcela triviální chybu v gramatice. Nedokázali totiž správně popsat falešné policejní auto.

Případ se stal před týdnem v Mexiku, kde se čtyři ozbrojenci pohybovali ve falešném policejním voze. Zdánlivě drobná chybička ve slově "Division" se jim však stala osudná. Místo písmene S totiž použili C. Skuteční strážci zákona projevili nejen značnou dávku všímavosti a smyslu pro detail, ale také dokázali, že s profláklými vtipy o jejich inteligenci a vzdělání to nebude tak horké.

Přestože vůz byl jinak téměř dokonalou kopií skutečného policejního auta, chyby si rychle všimli. Konkrétně šlo o vojenskou hlídku ve státě Michoacán. Právě v této oblasti je stále velmi silná drogová kriminalita a krvavé souboje gangů mezi sebou i s vládními silami nejsou ničím výjimečným. Kdo ví, co hrozného měla posádka auta převlečená za policisty za lubem.

Naštěstí se to už nejspíš nedozvíme. Vojáci všechny muže zatkli a velmi rychle ověřili, že skutečně nepatří k žádné z bezpečnostních složek. Ve voze pak našli množství zbraní a munice, například útočné pušky AK47 a AR15.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný