7. srpna 2016 00:20
redakce Prima Cool

Pekelný inzerát z Mělníku. Hrubky, nesmysly a děsné auto

Občas je celkem překvapující, kdo všechno zvládne používat internet. Následující internetový inzerát by měl být uchován pro příští generace jako ukázka toho, že ne každý má zjevně všech pět pohromadě.

Inzerujícím je jakýsi Martin z Mělníka. Podle textu inzerátu se zabývá stavbou aut a jednu takovou velice individuální práci má zrovna na prodej. Jakákoliv slova jsou asi zbytečná, dokud si nepřečtete autentický text inzerátu. Pevné nervy a tady ho máte:

„Zabivam se vyrobou aut a nabizim ze vyrobim kopii auta ktere jsem vyrobil sam foto prikladam agregat Volvo2,3turbo videa ke schlednuti na You tube Drag race automotosprint kamen 28.5.2016 auto je stare 13 let.doba vyroby cca 3 mesice.Rucni prace.Vratna kauce 100000kc.mozno pouzit motor z V70 T5 a S80 T6 pripravuje se elektromagnetopulzni motor.A taky se pripravuje THT 500,s vykonem 500 koni.“

Pokud jste se smíchy ještě nepočůrali, pak si ještě níže rozklikněte fotogalerii a také se nezapomeňte podívat na video, které projekt z inzerátu zachycuje při sprintu na čtvrt míle. Pokud se vám nechce čekat na nástup naší hvězdy a sledovat sprinty několika zvláštních tuningových počinů, přeskočte rovnou na čas 8:16. Stavbu, která prý má pod laminátovou kapotou motor z Volva opatřený turbem, si majitel cení na 200 000 Kč. Přiznáváme, že jsme lehce zmatení. Je tohle nejlepší troll na internetu, nebo to fakt myslí vážně?

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný