1. června 2016 00:13
redakce Prima Cool

Nemáte na Veyrona? Nevadí, postavte si vlastního

Zajímavá stará auta stojí majlant, rychlá nová auta také, a tak se někteří uchylují k dost zvláštním přestavbám. V tomto případě jde ale skoro o svatokrádež. Z jednoho exkluzivního auta dotyčný postavil nepovedený pokus o jiné, ještě exkluzivnější.

A ještě se s ním chlubí na akci, která je pro milovníky dobrých aut takřka svatá. Té akci se říká Cars & Coffee a v různých podobách se koná po celém světě, i u nás. Následující záběry pocházejí z Pittsburghu a majitel této přestavby zaslouží respekt už jen za odvahu. On měl totiž doma Mercury Cougar, tedy klasickou ameriku, která je momentálně na trhu celkem žádaná. Ale zřejmě mu nepřišla dost cool a prostě toužil po jednom z nejrychlejších aut planety. Ale protože, stejně jako většina z nás, na něj finančně nedosáhl, pokusil se vyrobit si ho.

To, jak moc se mu to povedlo nebo ne, necháme na posouzení každého z vás. I když zvenku auto s jedním přivřeným okem a s dioptriemi na druhém Veyron opravdu připomíná, interiér už prozrazuje, že tu něco nehraje. Kolik za tuhle přestavbu dal, nevíme, ale před nějakou dobou se něco hodně podobného na eBay vydražilo za 90 tisíc dolarů, tedy v přepočtu více než dva miliony korun. My tedy chápeme, že když musíš, tak musíš. Ale 90 tisíc dolarů je celkem úlet za něco, co je vlastně jen kopie.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný