13. června 2016 12:32
redakce Prima Cool

Nejdrsnější policajt. Za rychlost rovnou popravuje

Tenhle divoce upravený policejní Mustang nevěří na druhé šance a nechápe rozdíl mezi dopravním přestupkem a pokusem o vraždu. A pokud se mu připletete do cesty v nevhodnou chvíli, udělá z vás exemplární příklad.

S tím popravováním to mimochodem myslíme smrtelně vážně. Tohle totiž není obyčejná policejní přestavba, ale záporák jménem Barricade z chystaného filmu Transformers: The Dark Knight. Takže nejenom jezdí pekelně rychle po silnici, ale umí se také bleskově proměnit v obrovského naštvaného robota. Nesvítící žárovka brzdových světel by vás v tomto případě mohla hodně mrzet.

Barricade je další výraznou autopostavou přicházejících Transformerů, která se v posledních dnech představila. Tou první byl Bumblebee, jinak známý jako žluté Camaro. Filmaři na podobě aut úzce spolupracují s automobilkami a nová silniční podoba žlutého hrdiny je tak přímo dílem General Motors:

Zatímco fotku Bumblebee odhalil na svém Twitter účtu sám režisér Michael Bay, policejního Mustanga Barricade propálil na stejné sociální sítí herec Josh Duhamel. Do premiéry filmu přitom zbývá ještě víc než rok času, plánována je až na 23. červen 2017. Transformeři jdou zjevně s dobou, a tak na sebe vzali podobu nejnovějších modelů s výraznými bodykity. Kdo bude další na řadě?

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný