22. dubna 2016 00:31
redakce Prima Cool

Na závod boháčů do Česka dorazí i David Hasselhoff!

Jsou bohatí, mají krásná auta, modelky po boku a nudí se. Proto vyrážejí na spanilou jízdu Evropou nazvanou Gumball 3000 a v doprovodu celebrit se opět zastaví i u nás.

Jde o spanilou jízdu profesionálních celebrit a jezdců, která se každoročně odehrává už od roku 1999. Vymyslel ji britský milionář a podnikatel Maximillion Cooper, který tak chtěl propojit krásná auta, sport, hudbu a zábavu. Na první cestu pozval jen pár přátel z řad celebrit, ale postupem času se z akce stal obrovský hit, který sleduje více než 60 milionů televizních diváků a přes 100 milionů lidí na sociálních sítích.

Letos rallye vyráží z irského Dublinu 30. dubna a 4. května ve večerních hodinách by měly posádky dorazit do centra Prahy. Ubytovány budou v hotelu Hillton, a v jeho okolí tak budete moci potkat hvězdy Hollywoodu i profesionálního motorsportu. Chybět nebude David Hasselhoff, Jean Alesi, David Coulthard nebo DJ Afrojack. Ti a mnozí další pak ukážou své plechové miláčky, které jen tak někde nepotkáte. Přijede několik Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce, ale i Pagani, Bugatti nebo Koenigsegg.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný