20. listopadu 2016 00:05
redakce Prima Cool

Na skútru se teprve budu učit, říká výherce Hondy

Honda PCX 125 je bestseller, nejlépe prodávaný skútr u nás i v celé Evropě. Právě o něj jste mohli soutěžit na stránkách Autosalonu, kde si také našel svého šťastného výherce.

Původně soutěžit vůbec nechtěl a do hry ho "uvrtal" kamarád, sám nadšený jezdec. Teď ale rozhodně nelituje. Jan Stýblo si převzal svůj zbrusu nový skútr Honda PCX 125, který do soutěže Autosalonu věnovalo české zastoupení značky. A bylo na něm vidět, že už se nemůže dočkat. Jak sám přiznal, zkušeností s jízdou na dvou kolech sice zatím moc nemá, skútr se ale rozhodně prodat nechystá. Naopak, plánuje se na něm rychle naučit, aby ho mohl pužívat každý den.

Není ani divu, model PCX125 je od roku 2013 každoročně nejprodávanějším evropským skútrem a letos se dočkal řady dalších vylepšení. Je velice komfortní pro jednoho i dva cestující a zejména ve městě nabízí skvělou dynamiku, okamžité reakce a prakticky nulové vibrace.

Výrobcem udávaná spotřeba paliva činí 2,1 litru na 100 kilometrů, což při osmilitrové nádrži znamená teoretický dojezd až 375 km. V modernizovaném modelovém roce 2017 najdete i systém stop-start, LEd světla, zajímavější vzhled díky ostřejším hranám a větším lakovaným plochám, nové pneumatiky Michelin pro ještě lepší trakci, digitální hodiny, větší držák na nápoje nebo výstražná světla.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný