21. září 2016 01:10
redakce Prima Cool

Jak se vám líbí Škoda Fabiaq? Může být skutečností

Kodiaq se na trhu vlastně ještě ani nepředstavil, ale automobilka už spřádá další plány. V brzké době by měla následovat další trojice crossoverů a SUV. Jeden z nich bude sdílet základy s modelem Fabia. Jak by mohl vypadat?

Tuhle otázku si položil amatérský designér a ilustrátor, který rád vymýšlí různé automobilové rendery. Jmenuje se Theophilus Chin a jeho práci už od nás znáte. Ukazovali jsme vám například jeho představy Tesly jako rodinného MPV a už tehdy bylo jasné, že tenhle kluk má skvělou představivost. Není se proto čemu divit, že případnou podobu Škody Fabiaq má na svědomí právě on. A znovu musíme říct, že se mu to náramně povedlo.

Už podle jména je jasné, kterými modely se Theo nechal inspirovat. Využil premiéry Kodiaqu a zkřížil ho s aktuální generací modelu Fabia. Aby to ještě trošku okořenil, vzal si na přední světlomety inspiraci u Renaultu. Nutno podotknout, že s tímto malým SUV automobilka plánuje vycestovat do Číny, kde by podobný model rozhodně mohl mít úspěch. Ale co si budeme povídat, i u nás by se jistě zákazníci také přetahovali. :)

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný