5. srpna 2016 00:10
redakce Prima Cool

Jak nacpat dvě krávy do MPV? Poradí v Číně

Průměrná kráva váží 600 kilo. Dvě průměrné krávy váží 1,2 tuny. A obě kupodivu naložíte do malé rodinné dodávky, ať už techničák říká o maximální nosnosti cokoliv. Alespoň v Číně.

Auta s podivnou posádkou si před několika dny všimli policisté v Suiningu na jihozápadě Číny. A věřte nebo ne, dovnitř se kromě dvou krav vešli ještě čtyři lidé. Docela by nás zajímalo, jaké přesně MPV to bylo, protože jeho výdrž musíme ocenit. Řidič dokonce prozíravě vyndal i zadní okno, aby mu ho krávy neprosedly, takže zjevně počítá s tím, že ho ještě někdy použije.

Obě zvířata prý do auta naložil místní farmář, který je vezl novému majiteli. Kromě okna samozřejmě musel vyndat také zadní řadu sedadel. Jenže jak se ukázalo, kromě problematického nákladu měl minivan také propadlou technickou, takže jeho další cestu policisté ukončili.

Jen doufáme, že se majiteli zvířecí pasažéři do auta nevydělali, protože pak by to nebylo nic příjemného ani pro zbytek posádky ani pro policisty ani pro kohokoliv dalšího, kdo v něm ještě někdy pojede.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný