15. listopadu 2015 07:50
redakce Prima Cool

Jak bourá mistr světa F1? Jako chlap!

I tak velká automobilová hvězda, jakou bezesporu je Lewis Hamilton, může mít na silnici špatný den. V jeho případě to ovšem bude zatraceně drahé, rozbil totiž vzácné Pagani.

Lewis je čerstvým trojnásobným mistrem světa F1, a i když to za volantem umí jako málokdo, podařilo se mu stát se hlavním aktérem nepěkného městského ťukance. Takových už jsme všichni zažili hodně, ale v případě Lewise je tohle úplně jiná liga. Podařilo se mu nabourat jedno ze zaparkovaných aut a hlavně i své Pagani Zonda 760 LH v hodnotě 2,1 milionu dolarů.

Nehoda se stala v půl čtvrté ráno po jednom z jeho oblíbených večírků v Monaku. Tady Lewis žije, a i když to tu zná jako své boty, prostě se za volantem zamyslel. Podle očitého svědka se snažil z průšvihu ještě zachránit a důkladně potrápil brzdy, ale bohužel se nedalo nic dělat. Jeho Zonda utrpěla velká poškození na levé straně a oprava bude zřejmě velice nákladná.

Lewis se k nehodě přiznal na svém Instagramu a také se hned nechal slyšet, že si z ní vezme do budoucna ponaučení. Je vidět, že i tak báječný jezdec je jen člověk, který chybuje. A je skvělé, že se k celé situaci postavil jako chlap.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný