23. listopadu 2015 09:03
redakce Prima Cool

Investujte do Range Roveru Davida Beckhama

Range Rover Sport jehož prvním majitelem byl slavný fotbalista je na prodej. Tohle auto je skvělá příležitost ke zhodnocení vašich pěněz!

David Beckham už dávno není jen fotbalista. Jeho jméno je značka, která mění obyčejné věci ve zlato. David je jednou z mála globálních celebrit a nyní se otvírá báječná příležitost si z jeho jména uloupnout pár zlaťáků. Připravuje se aukce jeho Range Roveru Sport.

Vůz byl registrován v roce 2007 na jméno David Beckham. Dostal pěknou registrační značku DB1001. David tehdy válel za Manchester United a spotřebu zřejmě příliš neřešil, jako motorizaci totiž zvolil benzínový osmiválec o objemu 4,2 l s kompresorem.

Vůz má nyní najeto necelých 85 000 km a samozřejmostí je plná historie vozu. Ve složce prý nejdete dokonce i pokuty za rychlou jízdu Joanne Beckamové, sestry Davida Beckama, která vůz nějakou dobu využívala. Beckham si potrpí na černá auta a tak je Range Rover včetně interiéru celý v černé. Cena nového vozu byla včetně úprav přes 3 miliony korun. Očekává se, že aukce vyšroubuje cenu někam k milionu a šťastný majitel se bude moci s jistotou těšit na její další nárůst. Vždyť víte, jméno Beckham mění obyčejné věci ve zlato.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný