21. února 2017 01:15
redakce Prima Cool

Hyundai odhaluje novou i30 kombi. Vypadá to nadějně!

Už za pár týdnů na autosalonu v Ženevě představí Hyundai zbrusu novou generaci i30 ve verzi kombi. A první snímek, který odhaluje linie prostorné karoserie, by příznivcům značky mohl udělat radost.

Představení nové generace i30 kombi je pro Hyundai velkou událostí. Před nedávnem totiž automobilka mluvila o tom, že právě s tímto modelem chce ukázat nové tvary, kterých se bude držet i u některých ostatních modelů. Ačkoliv obrázek, který pustila do světa, ukazuje jen horní část auta, i ta napovídá, že své slovo dodržela.

To, co vidíme na obrázku, který automobilka představila, má totiž celkem sportovně elegantní tvary, které od Hyundai přeci jen moc neznáme. S trochou nadsázky to vypadá, že si korejská automobilka možná vzala inspiraci v prémiovém segmentu, kde jsou přeci jen vidět častěji.

Na to, jak auto vypadá jako celek, si ale musíme počkat. Konkrétně do 7. března, kdy po osmé ranní proběhne slavnostní představení v rámci ženevského autosalonu. Jen dodáme, že novinka se bude vyrábět v českých Nošovicích, a že podrobnější informace a hlavně ceník automobilka zveřejní v první polovině března.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný