19. srpna 2016 00:05
redakce Prima Cool

FOTO: Pohřebák se rozbil, rakev jela autobusem!

Počítá se rakev s nebožtíkem jako zavazadlo, nebo jako cestující? Tuhle zapeklitou otázku musel řešit řidič městského autobusu, který vypomohl pohřebnímu průvodu v nesnázích.

Hodně neobvyklou jízdu autobusem mají za sebou cestující v argentinském Alderetes. Když totiž jejich autobus míjel porouchaný pohřební vůz stojící u silnice, řidič zastavil a nabídl truchlící rodině, že ji i s rakví odveze na hřbitov.

Jeden z cestujících podivuhodnou jízdu nafotil na telefon, a i když jsou obrázky hodně nekvalitní, atmosféru zachycují dokonale. Rakev na podlaze autobusu mezi teenagery v kšiltovkách a kraťasech vypadá vážně dost nepatřičně.

Jedna z příbuzných zemřelého, Teresa Brandan Martinez, si na sociálních sítích stěžovala, že pohřební služba nechala rodinu po poruše pohřebního vozu v nesnázích. Řidič autobusu ale podle ní byl "skvělý" a nabídl svezení celé posádce včetně nebožtíka. Autobus i s rakví na podlaze dokončil svou obvyklou trasu a nakonec truchlící rodinu skutečně odvezl až ke hřbitovu.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný